| OanaMariaS a întrebat:

Cineva mi-a șters definitiv contul de Instagram. Cum aș putea să îl recuperez?
Dau fundă pentru cine mă poate ajuta.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa stii parolele sau numarul de telefon cu care tru ti ai facut cont, zici ca cineva ti la sters? Acel cineva stia parolele tale? Nasol, nu trebuie sa dai nimanui informatiile astea parole si datele contului sau in alte cazuri pinul de pe cardul de salariu ca acesti oameni de "incredere" asa numiti prieteni te tradeaza.

| Swae a răspuns:

Nu ai cum. Daca l-a sters, inseamna ca ti-au disparut si pozele de pe el. Decat daca le-a arhivat, poti verifica in lista de arhive in caz ca reusesti sa-l recuperezi.

| OanaMariaS explică (pentru Swae):

Cum verific în lista de arhive?
Te referi că l-a dezactivat?

| Swae a răspuns (pentru OanaMariaS):

Ziceam de poze. Daca nu mai poti intra deloc pe el, n-ai de ales decat s-o iei de la capat.