| anonim_4396 a întrebat:

Cineva si-a facut cont pe facebook si a folosit adresa mea de e-mail. Nu am habar cine este acea persoana nici de unde imi stie ID-ul si parola(nimanui nu i-am dat parola si nici nu am folosit un calculator public). As vrea sa stiu ce pot face sa ii inchid pagina de facebook sau cum sa imi protejez mult mai bine ID-ul si parola.

Răspuns Câştigător
| 14andrei1990 a răspuns:

Incearca sa-ti schimbi parola de meesenger sa mail sau mai bine stergeti contul de mail... o sa-i dea de furca. da-mi feedback ok

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Referitor la unele raspunsuri pe care mi le-ati dat: din cate stiu eu nu poti sterge un cont de facebook(sau orice alt cont)fara sa ii sti parola; daca stiam parola inchideam de mult timp contul. Daca puteam sa trimit parola pe mail de la facebook, logic ca nu mai postam intrebarea asta numai ca sa ma aflu in treaba.Multumesc pentru raspunsurile care au sens.

| georgedanielc a răspuns:

Sterge-i contul

| RamonaRay a răspuns:

Cred ca este un hacker care s-a jucat la butoanelaughingSe mai intampla sa-ti gaseasca id-ul.Trebuie sa schimbi parola neaparat.