| anonim_4396 a întrebat:

Clic clic zise hard drive-ul
Dupa actualizarea se 7ore (ce dumnezeu) hardul a incepit sa faxa urat
Cum sa il rrpar dar fara sa ma coste?

Dau funda

Răspuns Câştigător
| ViruseZ a răspuns:

Ma refer la sunet nu la caligrafie. E un click o death, un fel de "ticait de ceas", un harait/harjait in continuu, un fel de coduri de beep/bip? Sunt multe de "explicat". Uita-te la video, poate ai sanse sa-l faci usor.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce-nseamna "click click", si "faxa urat"? Mai exact e "click of death", nu mai merge deloc sau ce anume? Daca e situatie "click of death" mai nimic. Daca e situatie de genul http://www.youtube.com/watch?v=LJQfIxz9snE cam asa http://www.youtube.com/watch?v=F5Y7BniaRXg Incearca sa vezi cu hdd sentinel sau hd tune starea de sanatate a hardului. Daca ai ceva super important pe el, vezi cum procedezi sau pe cineva pui sa umble la el, sa nu-ti piarda datele. Altfel, decat "sa te coste", solutii nu prea ar fi.

| ViruseZ a răspuns:

Faca urat**

| ViruseZ a răspuns (pentru ViruseZ):

Se aude un sunet urat la um minut-doua. si merge cam la fel

| ViruseZ a răspuns (pentru ViruseZ):

Ma refer la sunet nu la caligrafie. E un click o death, un fel de "ticait de ceas", un harait/harjait in continuu, un fel de coduri de beep/bip? Sunt multe de "explicat". Uita-te la video, poate ai sanse sa-l faci usor.