| andrei20010510 a întrebat:

Colega mea a postat o intrebare pe Facebook si m-a rugat sa o pun pe TPU ca ea nu are cont : "Stie cineva cum se deblocheaza un Huawei Ascend G300? Un copil s-a jucat pe telefonul meu si mi-a desenat de foarte multe ori modelul incorect. Imi cere e-mailul google si parola. Le-am bagat si imi scrie INCORECT. Nu am usb si am nevoie urgenta de telefon!" Puteti sa raspundeti va rog? FUNDA puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| mennenspeed a răspuns:

Du-te repede cu el la un service gsm, platesti 10-20 lei si iti face functional telefonul! bafta

1 răspuns:
| delia12isa a răspuns:

Du-te cu el la un service gsm si cu cativa lei ti-l face.