| DanielAndreiescu95 a întrebat:

Comentariile postate de mine pe diverse pagini oficiale de Facebook apar doar pentru mine, dar alții nu le văd. De ce?
Mi se întâmplă foarte, foarte des și deja mă disperă chestia asta. Nu folosesc cuvinte jignitoare, cu tentă sexuală, rasistă, homofobică, sau alte cele.
Singurul meu defect recunosc este că postez comentarii extrem de lungi și detaliate. Dar totuși... mă gândesc că lungimea nu ar trebui să fie o problemă.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fa-le publice! Citeste pe aici: http://bit.ly/2X1mLpA

| DanielAndreiescu95 explică (pentru Salontanul):

Ce mi-ai trimis tu se referă la momentul când eu postez un update de stare, eu de exemplu postez pe Facebook un comentariu la postarea celor de la Digi Sport sau celor de la Ferrari. Eu văd comentariul postat de mine, ceilalți nu.