| Skipper09 a întrebat:

Comenzile fara operator de la pc garage sunt sterse dupa 3 zile daca aceastea trebuie livrate la domiciliu si plata se face prin ramburs? Comanda a stat in stadiul de,, pregatita" timp de 2 zile de la noaptea de black friday.

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Mie mi-a venit carcasa pentru pc sambata la 3 daca zice ca e pregatita inseamna ca inca nu a fost predata curierului nu o sa vani numai pentru tine o sa grupeze mai multe comenzi care sunt prin zona ta de asta poate dureaza mai mult