| anonim_4396 a întrebat:

Controller+Gran Turisimo 5, FIFA 12 sau inFamous 2+controller?

Răspuns Câştigător
| mat31new a răspuns:

Asa, daca poti sa joci cu prietenii ia-ti fifa si gran turismo...

4 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Infamous, gran turismo e mai mult simulator si fifa mi se pare plictisitor... parerea mea.

| anonim_4396 explică (pentru mat31new):

DAR ma duc undeva unde am o hoarda de prieteni si nu vreau sa ma plictisesc alaturi de ei, in special ca si ei sunt partial gameri, desi au laptop-uri low-end. Am spus mai mult FIFA pentru ca e joc de grup, iar cu Gran Turisimo ma pot lovi/face drifturi/completa Nurburgringul prin pamant impreuna cu prietenii. inFamous este un joc Single Player, desi odata ce l-ai terminat poti sa faci FreeRoam cat vrei cu puterile la maxim si faci experimente, poti sa distrugi jumatate din oras sau sa distrugi o cladire la o pocnire din deget. Toate au avantaje si dezavantaje, dar pentru scenariul creat la inceput, care ar fi mai bun?

| anonim_4396 explică (pentru mat31new):

Deci FIFA, pentru ca de Gran Tusisimo am dat comanda acum 5 minute! Miltumesc!

| mat31new a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa, daca poti sa joci cu prietenii ia-ti fifa si gran turismo...

| Andres2013 a răspuns:

Depinde de gusturi.