| BadAngel3 a întrebat:

Contul de Facebook mi-a fost blocat cica pentru scurt timp. Mi-a cerut sa imi confirm identitatea si asta am facut. Au spus sa astept si vor reveni. Astept deja de 3 zile. Care ar fi cauza? Si mai ales de ce sa imi confirm identitatea acum, dupa 3 ani? Recunosc ca nu e numele meu real...dar nu am avut probleme pana acum.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cineva dintre prietenii tai te-a raportat la Adminul Face Bookului ca avand un cont fals, de aceea FB-ul iti verifica ID-ul acum.