| Butterfly7 a întrebat:

Contul meu de facebook este blocat temporar, cam de doua, trei zile? Ce pot sa fac? Este vreo posibilitate sa mi se stearga contul? Daca intru de pe telefon e vreo problema? Cat va mai dura? Multumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

1.Poti sa astepti pana se deblocheaza
2.Nu este posibilitatea sa ti se stearga contul de facebook
3.Nu poti sa intri de pe telefon daca ai contul blocat decat dupa ce expira perioada pentru care ai fost blocat.
4. Vezi in emailurile tale, ai un email de la facebook in care se specifica pentru ce a fost blocat. In principiu primul avertisment de blocking dureaza 7 zile apoi urmeaza 30 de zile (numai tu stii motivul pentru care ai fost blocat).
Bafta!

3 răspunsuri:
| RobertSkiller69 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie dar poti sa stai linistit ca poti sa intri

| Butterfly7 explică:

Asta este ceea ce imi apare:

Contul tău este blocat temporar.
Your account has been temporarily locked because we have detected malicious software on your computer. Malware is malicious software that tries to access your personal information, slows your connection, and could cause other problems when you use Facebook. Your computer can become infected with malware when you click or share spammy links.
To get help removing the malware, click Continue. Once the malware is removed, you can log in to your account.

De pe alt calculator ma lasa sa intru? Daca intru pe telefon ma lasa sa-mi vad pagina si tot.

| Sexysex99 a răspuns:

Cred ca nu vei mai putea sa intri pe el.