| DaniGeorge a întrebat:

Contul meu de yahoo a fost dezactivat acum ceva timp, dar am nevoie de el, il mai pot accesa cumva? Stiu care era parola dar cand introduc emailul imi spune ca nu corespunde unui cont, si nu pot face contul iar cu acelasi nume.

1 răspuns:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Mai incearca daca nu du-te in setari sla recuprare cont pui adresa de ymail si la parola pui ca nu o mai ai si scrii ultimile 4 cifre de telefon o sa-ti vina o chieie cu o parola de la ei