| RAf1224 a întrebat:

Conturile google de pe telefon si laptop nu sunt sincronizate. Trimit e-mailuri de pe telefon dar pe laptop nu le pot vedea, pot vedea doar actiunile pe care le fac de pe laptop... si vice-versa... la fel si Youtube. Urmaresc videoclipuri pe laptop dar pe telefon sunt trecute ca nevizionate.
sfaturi? cum remediez?

3 răspunsuri:
| kirarin a răspuns:

Verifica-ti setarile de sincronizare (sync) de pe telefon la gmail, Youtube etc. fa asta si din setarile telefonului dar si din fiecare aplicatie in parte daca nu ai incercat deja

| bystefu a răspuns (pentru kirarin):

Subscriu,ar mai putea sterge cache-ul din browser, si sa se asigure ca sunt aceleasi conturi.Totul se refera la o baza de date, daca face o actiune, se stocheaza si o citesc N dispozitive, cu precizarea sa fie cache-ul curat, dar nu obligatoriu.In rest nu stiu ce-ar putea fi.Eu sunt conectat pe 4 si functioneaza la parametrii normali.Tv + laptop + mobil + tableta.

| CodeNameAlpha a răspuns:

Incearca sa stergi contul google (din setari telefon-conturi) si sa te loghezi iar