| SefuTauMereu a întrebat:

Counter Strike,salut am si eu o mare dilema,am un server de cs si nu stiu cum sa ii aflui adresa de ip si sa ma conectez la el,serverul e bun si pornste,si cum ma bag administrator si cum dau admin, spuneti-mi mai explicit daca puteti ca sa inteleg ca nu ma prea pricep.

2 răspunsuri:
| ionutz1890 a răspuns:

De ce l-ai creat daca nu stii sa il administratezi? fii atent, uitete la toate comenzile pe net si invata`le, iar ip este cel de acolo unde scrie un fel de "ip" care este doar din cifre compus! Good Luck

| SefuTauMereu explică (pentru ionutz1890):

Airaspuns si tu ca n-aveai ce face, daca nu stii taci am aflat adresa ip pana la urma trebuia sa dau la start server si mi=o scria acolo in consola, mai trebuie sa-l hostez si gata, stii cumva cum sa modific comanda amx_who adica on loc de helper sa fie moderator sau altceva, unde intru sa o modific?