| sweetys a întrebat:

Cred ca a mai fost intrebarea. Exista o metoda la Facebook sa vad cui i.am dat cerere de prietenie și încă nu mi.a raspuns. Am început să mă trezesc cu persoane prin lista si sa primesc notificări ca x sau y ti.a acceptat cererea de prietenie, iar eu nici macar nu imi mai amintesc de cand nu am mai vorbit cu acele persoane.

Răspuns Câştigător
| Anooonimmm21 a răspuns:

Intra pe Facebook de pe google, nu de pe aplicatie, dai la cereri de prietenie si undeva unde scrie "cereri de prietenie" trebuie sa fie o sageata langa si cand apesi pe sageata aia scrie "vezi cererile trimise"

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Intra la persoane pe care le urmărești pentru ca din momentul in care ii dai cerere cuiva îl urmărești.