| OctavianDanielMaria a întrebat:

Credeti ca avem tehnologia ca sa ajungem pe Marte?

25 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sn4k3 a răspuns:

Ne vezi acolo cumva?

Răspuns utilizator avertizat
| Sn4k3 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

A, am uitat ca tu erai ala cu Luna.

Răspuns utilizator avertizat
| RoCkKiD a răspuns:

Cred ca o avem insa nu cred ca oamenii au sanse mari sa se si intoarca de acolo. Trecand peste faptul ca la vitezele actuale drumul este extrem de lung (6 luni-1 an), trebuie sa ajunga acolo sa construiasca baza si au doar o sansa sa o faca functionala. In plus orice defect inseamna moarte sigura pentru ca nu o sa aiba nimeni timp sa trimita ajutor.

A doua problema ar fi masura in care vor reusi acei oameni sa se adapteze intr-un mediu restrans cu doar cativa oameni in jur. Imi imaginez ca exista sanse ca unii sa o ia putin razna.

Răspuns utilizator avertizat
| RoCkKiD a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Aia e rezolvabila cum ai zis tu cu exercitii. Ar mai fi problema cu radiatiile pe care nu cred ca le vor putea bloca in totalitate.

| 4b a răspuns:

Avand in vedere ca ne folosim doar 10 % din creier, da laughing

| raMLesS a răspuns (pentru 4b):

Nu e adv, il folosim pe tot.

| 4b a răspuns (pentru raMLesS):

Ai crede laughing

| raMLesS a răspuns (pentru 4b):

Eu vorbesc serios, de ce ti-ai folosi doar 10% din creier? De unde mitul?

| CleanHeart a răspuns:

E, mai e pana acolo poate apuca nepotii copiilor nostri sa se convinga de chestia asta dar nici ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Cica nu... daca ar fi folosit aia gazele de la toata berea pe care ai baut-o drept combustibil, acum ajungeam la capatul universului betivule.

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Boschetarii latră, caravana trece, coteiwinking În caz că ești prea afectat să-ți dai seama... laughing

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai numai lătra.

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Nepotule, penibilul l-ai depășit de mult, acum văd că te fudulești. Nu-i nimic, așa sunt proștii, nu sunt proști destul până nu sunt și fuduli. Pe imaginea ta doar o faci, nu mă deranjează deloc, dacă sunt într-o dispoziție puțin mai bună ești chiar puțin amuzant. Amuzant de prost, evident. Dar nu-ți fă griji, nu se cunoaște în contrast cu mucii care-ți curg în gură Te bate frustrarea maxim, așa-i? De aia n-ai tu stare? Nu te agita, prostia are și avantajele ei... Zice lumea că atunci când ești prost ești fericit. Și mai presus de toate, nici nu doare rolling on the floor

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Cica amuzant de prost... Tu esti beat de prost

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Fudul, fudul, bravo grivei, dă-i în continuare că-i dai bine, așa îmi placi. Ham-ham, ham ham-ham... laughing Văleu, câta mare-i prostia Doamneee rolling on the floor Ham-ham-ham, ham ham, latră cotei, ham-ham, ham-ham. Bravo, bun cotei, bravo cotei, ești tu așa cum trebuie să fiiwinking

| IIIshaneIII a răspuns:

Da ochelarii de realitate virtuala