| Superior a întrebat:

Credeti ca ma fac de ras cu FX8370-E sau conteaza sa ma simt eu multumit de el?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Http://cpu.userbenchmark.com/......3502vs2983
ca scor FX8370 sta foarte bine, desi nu vad ce e asa aiurea, in gaming conteaza si placa video, desi eu nu sunt fan amd si Intel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te faci de ras in fata cui? Terminati, fratilor, cu ***@turile astea! Nimanui nu-i pasa de ceea ce ai tu, iar de i-ar pasa cuiva, n-ar trebui sa-ti pese tie.

| Superior explică (pentru anonim_4396):

De fapt societatii asteia te ia peste picior daca ai LG si nu Iphone ca telefon happy Tu esti o exceptie, restul te sug.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Asa si? Se uita lung la telefonul meu, spunandu-si in sine:" ce jaf de telefon are, ce amarata e!"
Alex, mi se rupe mie de idiotii astia.
Fii fericit cu ceea ce ai, asta conteaza!

Răspuns utilizator avertizat
| Adiadictie a răspuns:

Nu te faci de ras

| Zazy a răspuns:

Tu crezi ca stau altii sa rada de ceea ce ai tu? Nici macar n-ar trebui sa-i bagi in seama daca fac astfel de chestii... eu in locul tau n as pune la suflet si as cumpara ceea ce imi place si as folosi ceea ce vreau, ciar daca nu e la moda sau mai stiu eu ce. Nu amrca conteaza, ci cat de bun este. Atata timp cat tu esti multumit de el si nu te deranjeaza cu nimic, de ce ai baga in seama comentariile rautacioase?

| untaken a răspuns:

Pai... nu mai poti fi un gamer admirat si nu poti face streaming pe YouTube. Cum poti sa jignesti o intreaga natiune a gamerilor?

| Superior explică (pentru untaken):

Nu pot face streaming? laughing)) Fac lejer in 60fps cu calitate High, pe OBS folosind renderul procesorului si lasand placa grafica sa duca greul.

| denis223 a răspuns:

Crede-ma ca e bine ce ai, daca vezi ce petarda de calculator am eu te sperii sincer.E chiar foarte bine, e un procesor foarte bun, ai grija ca se cam incinge putin totusi, in caz de orice poti sa ii iei un alt cooler si sa schimbi pasta termoconductoare.