| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că poate rezista un telefon 2-3 ani? Marca Huawei.

Răspuns Câştigător
| Cannibal a răspuns:

Și eu am folosit Huawei timp 4 ani și câteva luni pana mi-am achiziționat altul.
Și încă merge.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Sunt bune.

| Laura a răspuns:

Am avut acelaşi telefon 6 ani. Am intrat fără să vreau cu el în mare, l-am pierdut pe pârtie şi l-am găsit după 2 ore, l-am scăpat în oala cu ciorbă şi de 2 ori mi-a căzut din buzunar, în trafic, fiind pe motor. A supravieţuit fără probleme, până l-am pierdut.

| anonim_4396 explică (pentru Laura):

Super intamplari, a fost rezistent, nu gluma laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu am un P9 de 2 ani aproape, se misca perfect

| Sn4k3 a răspuns:

Daca nu iti bati joc de el, da.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da poate rezista mai ales daca ai mare grija de le sa nu iti cada in apa si ii iei o husa tip carte de protectie totala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mulțumesc, al meu este Huawei P9 lite

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Da. Sincer sunt mult mai bune decat Samsung.

| marian37 a răspuns:

Am avut un Huawei G6 care mergea si inca merge. Are mici blocari. Telefonul a fost forjat la maxim cu jocuri, ţinut in ploaie/ zapada/ vant incercand sa obtin cadre bune pentru poze. Recomand Huawei.

| ririsa a răspuns:

Da

| neseagirl a răspuns:

Da... si mai mult. al meu are 4 ani si este ca nou. nici o defectiune
Huawei nova ii