| AlexAndreiD a întrebat:

Credeti ca sistemele audio Altec Lansing pentru PC, chiar daca nu se mai fabrica de 7-8 ani, sunt mai bune la fidelitatea sunetului fata de ce se gaseste acum la vanzare pe piata? Ma refer in special la Creative si Logitech? Si doar cele la pret mediu, pana in 500 lei, nu ma refer la sisteme audio de 1500-2000 de lei sau mai scumpe

6 răspunsuri:
| Alexandrionelu a răspuns:

Am un Altec Lansing 4.1 vechi de peste 10 ani și încă este peste majoritatea sistemelor hifi din ziua de astăzi. De fapt din tot ce am testat, doar un Bose suna mai bine, dar costa 600 de euro...

| AlexAndreiD explică (pentru Alexandrionelu):

E clar, incep sa caut marca asta, la anunturi, pe net

| Alexandrionelu a răspuns (pentru AlexAndreiD):

Asta este modelul pe care îl am eu: https://evertek.com/imageshare/A/300x300/ADA880W-unit.jpg

| AlexAndreiD explică (pentru Alexandrionelu):

Din pacate linkul nu este bun, verifica linkul apoi scrie-l aici din nou happy

| AlexAndreiD explică (pentru Alexandrionelu):

Acum este OK, le-am vazut