| StefiiLove a întrebat:

Credeti ca site-ul online tel este de incredere? As vra sa imi cumpar un iphone de acolo.Multumesc
Funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ei de la magazin

| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Eu zic ca mai bine il iei de la Orange, Vodafone, Cosmote si alte magazine, chiar si electronice.Deoarece acolo le poti proba sa vezi cum e si... ai un risc daca iei de pe net.

| SpriteDouaPuncteP19 a răspuns:

Da e de incredere eu mi-am comandat un Samsung galaxy s III si l-am primit foarte repede si merge bine si la un pret destul de bun sper ca te-am ajutat Bafta!