| Petrut_Andrei_1994 a întrebat:

Credeti ca telefoanele Allview se strica repede? As vrea sa imi cumpar modelul Viper S si nu stiu daca merita banii,specificatile sunt impecabile, dar nu as vrea sa il cumpar si sa se strice in "2 zile". Multumesc anticipat! happy

4 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Buna! Eu am modelul Allview P5 Quad din decembrie si am dat 800 lei pe el. Sincer, merita fiecare banut! Nu mi s-a stricat niciodata (pentru ca si am foarte mare grija de el) si nici nu mi s-a blocat sau sa imi faca „figuri". Are multe aplicatii frumoase si face poze impecabile pentru ca are 8 megapixeli. Sunt foarte foarte multumita de el!

| Jipa95 a răspuns:

E un model high-end si ca orice device, oricand pot aparea probleme cu el, depinde de norocul tau! big grin

| Diana1417 a răspuns:

Depinde de model acesta este unul bun si se merita

| SfantuTratament a răspuns:

Nu se strica cum zic altii. Am si eu un Allview de aproape 1 an si e ca nou. Cumpara-l cu incredere. Bafta.