| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Criza laptopurilor e aici?
De o luna stocurile sunt epuizate, au ramas doar cele care se vand mai greu si preturile oricum au crescut...
Ce se intampla? A venit randul lor dupa masti, faina si spirt? laughing)
Are cineva idee cand vom avea din nou de unde alege?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Probabil, cand se va termina cu nebuneala asta de scoala, ba online, ba la scoala, ba iar online...

| RAY a răspuns:

Cei drept am facut laptopuri numa pentru scoala online, a fost o explozie de vanzari

| gabicoo a răspuns:

A fost campanie electorală pentru alegerile locale!
Unii primari "preocupați" de "bunul mers" al școlilor din localitatea lor au făcut achiziții de laptop-uri.

| Alinailies a răspuns:

Si eu ma intrebam acelasi lucru.
Am vrut sa achizitionez un laptop pentru scoala online si surpriza, disparusera toate laptop-urile sub 2000 lei.