| SarpeAF a întrebat:

Cu antena DOLCE poti avea si net?
Funda + vot

9 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Da.
Eu am Antena Dolce/ Telefon Fix si Internet de cativa ani deci da, merge.

| edamelda a răspuns:

Da

| mixxjim a răspuns:

Daca intrebi de antena de satelit nu, nu o poti folosi si pentru net, inca nu exista net prin satelit, din pacate, ca si mie mi-ar prinde bine. daca nu e vorba de anteba satelit ti-au raspuns ceilalti.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Nu, deoarece internetul vine pe cablul ce intra in priza telefonului.

| mrburel a răspuns:

Da da va trebui sa platesti un abonamen separat fata de cel de tvtongue

| Elena12Maria12 a răspuns:

Din cate stiu eu antena DOLCE nu e decat pentru TV.

| andaallyna a răspuns:

Depinde de oferta. este un pachet in care este: abonament romtelecom, abonament dolce si abonament clicknet la un pret destul de accesibil zic eubig grin

| revorevonica a răspuns:

Da poti...trebuie sa se intrezeze ai tai la compania dolce si iti alegi uh ce pachet vrei, poti sa ai si net cu tel fix, sunt mai multe... funditabatting eyelashes

| mafiotul13 a răspuns:

Da eu am romtelecom cliknet, dolce si fix de la o companie da bine inteles trebuie sa platesti mai mult