| StephanSaiyan a întrebat:

Cu aproximație, cam cat ar costa curățarea de praf si repararea plăcii de bază a unui laptop?
P.S:Laptop ASUS X55A

3 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Curatarea de praf e aprox 50 ron. Iar reparatia placii de baza variaza in functie de ce e stricat la ea. Poate sa ajunga la jumatate din pretul laptopului.

| Arthiom a răspuns:

Depinde de cine curata placa, dar daca zici ca e defecta atunci mai bine iei una noua, pentru ca se va defecta iar si iar si carpelile te vor costa mult mai mult.

| MarianM009 a răspuns:

Depinde ce repari. Pot fi stricaciuni ireparabile mai ales la laptop-uri.
Zi ce este stricat sau mai bine zis ce nu functioneaza.