| rakitik a întrebat:

Cu aproximativ o luna in urma mi-am facut abonament la Orange.Totusi cu cateva zile in urma am primit un mesaj in care ma anunta ca imi expira minuntele si ca trebuie sa reincarc. Mi-am luat cartela de reincarcare(atunci am uitat cu totu ca is pe abonament) si mi-am reincarcat chiar daca is pe abonament.Intrebarea mea e: acea suma cu care am reincarcat se scade din costul abonamentului pe luna asta? Daca nu pot transfera creditul pe alta cartela? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Abonamentul Fluture de care beneficiezi in acest moment combina avantajele unui abonament cu beneficiile cartelei PrePay.
Valoarea cu care ai reincarcat nu se va scadea din totalul de plata pentru luna respectiva de facturare. Creditul obtinut prin reincarcari are valabilitate nelimitata si se reporteaza de la o luna la alta.
De asemenea, atat creditul inclus in pachet cat si cel obtinut prin reincarcari nu poate fi transferat.
Poti gasi mai multe detalii legate de abonamentul reincarcabil accesand link-ul http://www.orange.ro/abonamente-de-voce/fluture/fluture-10/.

Cu prietenie,
Orange helper
http://www.orange.ro/help/despre/

1 răspuns:
| sebadj99 a răspuns:

Mi se pare ca daca incerci sa transferi faci cost suplimentar...si nu cred ca scade din costul abonamentului :p