| Banica05 a întrebat:

Cu castile bluetooth poti asculta muzica sau radio? As dori raspunsuri de la ei care au aceste casti.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca te referi la "urechelnite", adica headset-uri Bluetooth, sau chiar la casti Bluetooth. Exista unele headseturi care accepta profil AD2P (transfer nu numai de voce, ci si de date de sunet in general), cum ar fi headsetul Bluetooth de la Bose (bine, e si ceva mai scump, dar cred ca se merita daca vorbesti mult la telefon si daca mai esti si meloman. Daca te referi la casti, atunci fii mai mult decat sigur ca o sa poti sa asculti muzica. De radio nu cred, pentru ca nu ai ce sa folosesti ca antena (firul de la casti servea drept antena pentru radio, deoarece telefonul nu are antena integrata). Daca mai ai intrebari, da-mi modelul castilor si iti spun sigur daca da sau nu.

| shannygelu a răspuns:

Daca ai android pe telefon exista program care poti instala apoi poti asculta muzica in casca bluetooth