| varcolaccc a întrebat:

Cu cat as putea vinde un iphone 4s cu ios 7.04 cu jailbreak 16gb si jocul flappy bird original cu 255 scor?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

900-1000 lei Max.
Nu intereseaza pe nimeni prostia aia de joc, sincer...

| varcolaccc explică (pentru sltlp):

Fără sa jignesc mai documenteazate puțin, hai poate nu la noi in Romania dar in străinătate se vinde si cu 5 mi. Dacă te uiti ai pe okazii sau alte site-URI de genu poți vedea ca sunt si vândute cu 4000 de lei.

| sltlp a răspuns (pentru varcolaccc):

Si in intelgineta ta, te-ai intrebat cine cumpara. Eu nu stiu cat de dobitoc trebuie sa, nu stiu... ca sa crezi asa ceva.
Mai jos ai 2 print-uri de pe telefonul meu. Eu cat trebuie sa cer oare pe el?
http://s25.postimg.org/o10jtovu7/1655132_620286611369690_2123392303_n.jpg
dar oare pe asta cat mai iau, ca asta ma duce direct in top 1%...
http://s25.postimg.org/43z7yh2cv/1940113_621497581248593_1870993237_n.jpg
of of of...

| varcolaccc explică (pentru sltlp):

Stai lin ca si eu am avut 143043043 scor făcut prin modificarea de date. Dar nu se vinde cu scorul asta e logic, e imposibil sa faci atât singur. Dacă ai iphone ei bani Frumoși dacă ai Samsung sau ceva cu Android degeaba ai joculwinking

| sltlp a răspuns (pentru varcolaccc):

Dada, tu ia si viseaza acolo in continuare. Era bine daca vedeai realitatea dar nu poti obliga pe nimeni.

| Malaele_Roberto_1994 a răspuns:

Aici nu conteaza deloc jocurile. Fara alte detalii eu zi ca poti sa scoti maxim, maxim 15 pe el.

| varcolaccc explică (pentru Malaele_Roberto_1994):

De fapt jocul Flappy Bird a fost scos de pe AppStore si GooglePlay, deci sunt foarte multi care își doresc sa joace la nebunie acest joc si plătesc bani Frumoși. Dacă scrii pe Google flappy bird instalat pe iphone ai sa fi surprins cat de mult ii creste valoarea.