| cristian11 a întrebat:

Cu cat sa vand un HTC desire hd,cu toate accesoriile originale, cutie, ecran protejat de folie(ecranul este ca nou ) + card de 16 gb?

4 răspunsuri:
| Ghitoaica_Florentin_1998 a răspuns:

Asta hotarasti tu pretul dar sa fie unu mediu nici prea mare(nu ii convine clientului) nici prea mic (nu iti convine tie)unul mediu ar fi perfecthappy

| GenAngel a răspuns:

Eu zic sa pui 1500 de lei negociabil si sa lasi pana la 1300.
Pentru ca un HTC Desire HD este cam 900 de lei second hand, cu accesorii plus cardul de 16 gb ajunge la 1300 de lei...dar daca pui 1300 trebuie sa mai lasi...asa ca mai bine pui 1500 sa ai de unde sa scazi.

| marius2996 a răspuns:

Daca vrei sa il vinzi foarte repede incarcal cu cateva poze pe mercador sau okazii

| cristian11 explică:

Este cineva interesat sa cumpere?