| EditionSex a întrebat:

Cu ce as putea inlocui lichidul din tigara electronica, ca sa nu mai dau 6 lei la 1-2 saptamani
Cel care ami da un raspuns bun Primeste Funda+Vot!

7 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Daca nu vrei sa mai dai 6 lei la 1-2 saptamani, lasa-le... n-or sa mai aibe acelasi farmec cand nu costa bani

| einenebun23 a răspuns:

Lasa tigara electronica pana nu e prea tarziu. I-am spus medicului meu de familie ca am inceput sa fumez tigara electronica si el mi-a zis raspicat : Mai bine fumeaza din alea din magazin ca nu sunt la fel de nocive!

| EditionSex explică (pentru einenebun23):

Mneah.

| andreiul78 a răspuns (pentru einenebun23):

Fumul de tigara clasica contine peste 4000 de substante nocive printre care si cianura, dioxid de xarbin care sunt nocive pentru organism. Tigata electronica incalzeste un lichid care il transforma in aburi. E ca si cand ai sta la sauna. Tu care crezi ca e mai periculoasa?

Răspuns utilizator avertizat
| NopeCheers a răspuns:

Ambele sunt la fel de nocive, nu prea ai ce sa pui altceva in ea dar cel mai bine ar fi sa te lasi. zic eu, pentru santatatea ta.

| Sisi_Sinem_1992 a răspuns:

Cu nimic altceva nu se poate inlocui