| iulioara a întrebat:

Cu ce deschid un program cu extensie,, zip" ca sa ruleze?

Răspuns Câştigător
| MisterToast a răspuns:

Doar cu 7Zip poți dezarhiva un fișier cu extensia.zip. Îl poți descărca gratuit de aici: Doar cu 7Zip poți dezarhiva un fișier cu extensia.zip. Îl poți descărca gratuit de aici: http://www.7-zip.org/. Sper că te-am ajutat!

| MisterToast a răspuns (pentru MisterToast):

Mulțam! Sper că ai înțeles ceva. Nu poți, practic, să rulezi direct programul, trebuie mai întâi să dezarhivezi fișierele conținute în arhiva 7Zip.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Winrar. E gratuit pe net.

| iulioara explică (pentru Salontanul):

Pai da, dar apoi imi arata mai multe foldere si diferite fisiere si mie tot nu imi ruleaza programul

| Ekcstsy a răspuns:

Win rar sau win ace

| Danielbc a răspuns:

Apesi butonul din dreapta de la mouse si iti apare o casuta, si faci click pe extract here

| YouDontHaveChances a răspuns:

Winrar, 7zip.