| Transformice1 a întrebat:

Cu ce il ajuta pe un hacker Raspberry (indiferent ed model), ok ocupa putin spatiu, duce linux, etc, dar la fel de bine ai putea folosi si un laptop, corect? Sau il poti folosi ca pe un computer de "mijloc" ca sa zic asa in caz ca nu ai acces in permanenta la o retea ca sa zic asa?
FUNDA

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce hack te ar ajuta, daca nu stii sa formulezi macar o intrebare, sa fie corecta si inteligibila?

| Wr3nch a răspuns:

Il ajuta pentru ca e mic si poate fi conectat usor la retele si servere tinta daca poti intra in perimetrul de accesslaughing