| henta a întrebat:

Cu ce pot downloada filmulete de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| crisa a răspuns:

Eu le descarcam cu YouTubeDownloader, se salvau in format. flv, apoi converteam flv-urile in avi.
Ambele programe (youtubeDownl si flv-to-avi) se pot descarca de pe net.

8 răspunsuri:
| tttitooorp a răspuns:

Vezi ca e pe link-ul asta un program bun http://youtubedownload.altervista.org/

| bozo a răspuns:

Si daca nu vrei sa instalezi nimic pe computer: www.savevid.com

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Intra pe www.mediaconverter.org
Ai insa voie sa descarca doar 10 filmulete pe zi, la care poti face apoi conversia in diverse formate
Poti incerca si www.vidtomp3.com
Ai acces nelimitat, dar doar in format mp3 poti descarca filmuletele de pe youtube
Sper sa-ti fie de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie in google --> download youtube downloader kappa.ro si gasesti acolowinking multa bafta cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu youtubedownloader e ff usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste MassTube sa vezi ce bun e. descarci in ce format vrei...