| mihai406 a întrebat:

Cu ce pot face un template la blogu meu sau unde pot gasi unul asa mai calumea am nevoie de unu pentru telefoane(de preferat cu LG Optimus One) are cineva sau stie cineva cu ce program se face?
Daca e cu photoshop dati si link la un tutorial(nu stiu photoshop) sau un alt program mai simplu?
Cum pot face o imagine unde sa scriu eu ceva gen: Lg Optimus One si inainte sau dupa el o imagine cu 2-3 imagini cu acest telefon?

Răspuns Câştigător
| CAFEAUA a răspuns:

Poţi încerca varianta mai simplă:
te duci pe www.btemplates.com şi alegi secţia 2.0 webmaster.
Acolo găseşti versiuni de templates cu aspect ceva mai official. :)
după care poţi edita tot în html.

1 răspuns:
| CAFEAUA a răspuns:

Uite şi o idee.
asta dacă am înţeles bine.
http://btemplates.com/2008/blogger-template-iphone-interface/