| EuD a întrebat:

Cu ce program pentru telefon pot edita astfel pozele? https://m.facebook.com/....../photo.php

3 răspunsuri:
| Robi1444 a răspuns:

Ai in market o groaza de aplicatii de editat poze.

| FashionKitty a răspuns:

Doar ca observatia, nimeni nu o sa-ti poata vedea link-ul din cauza setarilor de confidentialitate. Deci habar nu am ce poza era dar daca era patrata e Instagram sau Instasize, daca nu, atunci cele pe care le stiu eu sunt VSCO, Candycam, Retrocam, Retrica, Pudding camera, EyeEm...Depinde ce functii cauti.

| EuD explică:

Link-ul merge copiat și băgat în bara de căutări. Eu așa fac și îmi apare.