| IIIshaneIII a întrebat:

Cu ce program pot face desene ca esta, urgent! ofer si funda. https://imgur.com/a/4tiA66r

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Ce vezi acolo e un model de arhitectura 3d, ce a fost randat la final. (și posibil tot din programul de randare provin elementele de decor, precum pomi, tufișuri, textura de iarba, mașini... )

Poți folosi
Graphisoft Archicad,

Autodesk Architecture,

Autodesk Revit Architecture,

Chief Architect,

Etc...

Iar pentru randare,
Atlantis Studio,
Lumion,
Keyshot,
AUTODESK 3DS MAX,
BLENDER,
CINEMA4D

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti face cu orice program cu care se pot selecta-decupa-prelucra si monta obiecte de pe imagini.
Asemenea programe sunt; "Gimp", "Corell Draw" si multe alte programe de editare foto vectoriala.