| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce program pot să fac un filmuleț (pe fundal să se auda o melodie și să pot pune versurile melodiei respective tot acolo in filmuleț). Dar vreau sa fie un program pe care îl pot downloada gratis de pe net, si să fie si bun. S-au să pot pune anumite poze și pe fundal să se audă o melodie. Pentru ca apoi să le pun pe YouTube. Mulțumesc! Ofer fundiță!

5 răspunsuri:
| Raul a răspuns:

Sony vegas pro 9. 0winking il iei de pe gugle si ai perioada de incercare 30 de zile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Movermarker

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il ai in pc, adica in C( program files) se numeste Movie Maker si e f usor de folosit.

| AduMrr a răspuns:

M`am uitat prin raspunsurile la intrebare ta si au dreptate ceilalti tongue Windows Movie Maker este cel mai bun love struck E adevarat ca e ceva mai greut sa umblii pe el dar cauti pe net cum sa faci :*

| TunZ a răspuns:

Mai bine cu Camatasia Studio, e la fel ca MovieMaker numai ca poti adauga logo in unele din colturi, poti da Zoom si etc.