| ryhhshgfhes a întrebat:

Cu ce program pot sa vad cate ore a fost utilizat procesorul de cand a fost cumparat, pana acum? de exemplu ceva de genu cum e programu ala " hard disk sentinel", asa sa imi arate si la procesor.. stie cineva vreun soft?

2 răspunsuri:
| Sebi200000 a răspuns:

Uite aici: EVEREST Corporate Edition.
Iti arata tot. Uite un link de downloadare: http://en.kioskea.net/download/download-3380-everest-corporate-edition
Funda?

| ryhhshgfhes explică (pentru Sebi200000):

. nu e ce caut eu. ala iti arata doar ce componente ai, nu si cat timp a fost utilizat. vreau un program ceva asemanator cu " hard disk sentinel" ala iti arata cate ore a fost utilizat hardul si cate porniri/opriri a avut si multe altele. mai stii alte sof-uri, in afara de everest?