| AngelaLily a întrebat:

Cu ce program pot truca o poza cel mai usor? Si mai ales cum? Dati-mi tutoriale sau explicati-mi.La ce ma refer cand zic trucat? Vreau ca eu, trupul meu sa il pun langa o vedeta ca si cum as sta langa el si sa para cat mai reala.Sa aparem amandoi in aceiasi poza. Dau funda celui care explica sau da tutorialul cel mai bun.

2 răspunsuri:
| sti a răspuns:

Un program pentru editarea fotografiilor, modificarea si manipularea lor.
http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=15&lid=4380

| Girllgirl a răspuns:

Incearca pizap.com. Eu zic ca te va ajuta. Se foloseste usor.