| RAY a întrebat:

Cu ce program pot vedea in timp real cat imi consuma gta 5 in joc? eu mai ies din joc sa vad daca vreau sa vad in timp real, apropo sa mai adaug 4g am deja 8 gb?

Răspuns Câştigător
| Mandeliu a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=OZx8PbFmeEM
Uite aici, mult succes;)

6 răspunsuri:
| HLucian a răspuns:

Pai nu e nevoie daca iti merge. Adauga inca 8 GB daca doresti sa adaugi. Sa ai 16.

| CPAElites a răspuns:

Ctrl + Alt + Delete > Manager de Activitati > Performanta

| RAY explică (pentru CPAElites):

Exact ce am spus eu ca fac

| Mandeliu a răspuns:

Nu merita sa mai adaugi 4GB de ram, 8 sunt suficienti chiar si pentru GTA5 care este un joc care trage de procesor si RAM mult.Cat despre consum ((presupun ca de RAM e vorba)) ai MSI Afterburner pe care il poti lua de pe net si poti porni sa iti monitorizeze FPS-uri utilizare procesor/placa video/RAM etc.

Mult succes!winking

| RAY explică (pentru Mandeliu):

L-am instal dat nu apare nimic

| Mandeliu a răspuns (pentru RAY):

Asteapta putin, ma uit imediat cum se activeaza si iti zic.