| SomebodyWhoIsHere a întrebat:

Cu ce trebuie deschise jocurile cu tip fisier RAR?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cu win-rar ...care il poti downloada de aici :
http://www.win-rar.com/download.html

| HighFlyer a răspuns:

Trebuie sa ai winrar sau winace dai click dreapta pe joc sau ce ai tu si selectezi extrage

| onlyforme a răspuns:

Ca sa nu te mai chinui sa dezarhivezi jocu descarca demon tools cauta pe google;

| SomebodyWhoIsHere explică:

@Apache nu te-am ales castigator fiindca costa bani fisieru pe care trebuie sa il downloadez de pe linkul tau

| Crysty_7984 a răspuns:

Cu visieru winrar le poti deschide dupa cel downloadezi il instalezi si pe fisierul de joc dai clic dreapta si dai la extrage here