| Blackboys1721 a întrebat:

Cu instalez FIFA07 cu GAMERANGER (adica ce trebuie sa mut ca sa ma pot juca online)cand vreau sa joc FIFA07 cu GAMERANGER imi zice " Please insert the correct DVD-ROM, select OK and restart application" Ajutati-ma va rog! [-O

2 răspunsuri:
| JerpsuNNN a răspuns:

Hai şi tu pe www.fifamster.ucoz.com,un forum de succes de Fifa07 dar şi multe alte jocuri, oferim premii virtuale cât şi reale, măsoarăţi forţele cu adversari reali şi testează-ţi limitele! Te aşteptăm!

| Blackboys1721 explică:

Nu stie nimeni :-s?