| fulgerul a întrebat:

Cu iphone 4s, cum pot baga jocuri in el, cand cu cabl de date, deschide doar Apple photo.Eu nu mai inteleg nimic.

Răspuns Câştigător
| SorineXuS a răspuns:

Ai instalat itunes?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| fulgerul explică:

Nu am mai folosit iphone si da are instalat itunes insa nu stiu sa-l folosesc, poate imi explicati ca unui profan.Mersi mult!

| fulgerul explică (pentru SorineXuS):

Prietene,totusi nu pot intelege cum dracu nu exista un driver,shoort,ceva, sa-i pacalesc memoria.E chiar asa compact, de nu poti intra in el? Hai sa fim seriosi, sau spart servere NASA si nu putem pacalii un iphone?

| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

Descraca vshared unjalkibreak si iei jocuri de acolo sau faci cont si iei din app store

| botis3 a răspuns (pentru SorineXuS):

Da