| anonim_4396 a întrebat:

Cu iti poti face propriul site ca tocmai.ro unde lamea sa posteza anunturi? fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Trebuie sa investesti in el. Nu e asa usor precum pare acei oameni au investit sume enorme sa faca un asemenea site.

6 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Cel mai simplu iti poti face cu www.ucoz.ro - chiar au un modul dedicat site-urilor de anunturi.

| anonim0870 a răspuns (pentru Brotacelul):

Mersi mult dar pentru design?
ca sa gasesc ceva asemanator ca tocmai?

| Brotacelul a răspuns (pentru anonim0870):

Mai bine iti faci propriul design, unul original - nu prea e indicat sa "preiei" design-ul altor site-uri. Ar avea un impact negativ asupra utilizatorilor tai si cu siguranta nu vrei asta. In uCoz sabloanele sunt personalizabile 100%, deci poti sa le modifici dupa bunul plac. Daca ai nevoie de ajutor la design, poti lasa un mesaj si pe forum.ucoz.ro - cu siguranta se gaseste un freelancer dispus sa te ajutewinking

| anonim0870 a răspuns (pentru Brotacelul):

Mersi mult
la vitorul raspuns nu coanteaza la ce ai o fundade la mine!

| BogdanVasc a răspuns:

Un dictionar nu vrei?

| Anunturili a răspuns:

Nu este greu sa il faci vezi: www.osclass.org -> aceasta platforma e folosita de majoritatea site-urilor de anunturi din Romania. Cum spunea si Onu. din pacate este o nisa pe care cu greu ajungi in top deoarece sunt zeci de site-uri de acest gen in Romania si trebuie sa investesti in publicitate: google, Facebook, articole si comunicate de presa, forumuri etc. Bafta!