| anonim_4396 a întrebat:

Cu totii stim ca editorul din Youtube este de tot rahatul, exista totusi vreo varianta in care sa-ti poti edita videoclipurile de pe Youtube cu fisiere (foto-video-audio) din calculatorul tau, fara a-ti afecta vizualizarile si like-urile?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

NU! Nu mai poti edita un video ce odata este incarcat pe Youtube fara sa pierzi vizualizarile si like-urile!
Trebuie sa editezi videoul inainte de a-l incarca, odata incarcat nu mai poti face nimic, asta e valabil pentru orice site! Bafta!