| SorinELoo7 a întrebat:

Cu Windows Defender sunt in siguranta sau exista sansa mare sa iau virusi? (sa instalez antivirus sau sa-l las pe acesta)...

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Windows defender este de la windows, e bun dar recomand instalarea unui antivirus pe langa acesta.

| horia2012 a răspuns:

Mai bun e un antivirus. Chiar free. Oricum nu le poti tine pe amandoua. Daca instalezi antivirus trebuie sa dezactivezi (nu dezinstalezi
Defender-ul).

| SorinELoo7 explică (pentru horia2012):

OK. Stiam acest lucru cu Defender-ul ca trebuie dezactivat!
PS: In Win 8.1 PRO doar taskbar-ul este trasparent, de ce nu si ferestrele? N-am facut nicio setare.

| horia2012 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Asa sunt ele. Iti trebuie o aplicatie ca sa faci transparenta ca sa arate ca la Windows 7. Ute aici:
http://www.askvg.com/......or-glitch/

| gelu1970 a răspuns:

Cauta un antivirus potrivit configuratiei PC ce o ai. si in functie de posibilitati unul free sau unul de plata.
ca cei de plata pot fi pacaliti e partea cealalta.
bafta.