| cmymar07 a întrebat:

Cum a aflat prietena mea toate conversatiile mele de pe messenger daca nu a avut acces la PC-ul meu ci doar imi stia parola de mess? si apropo arhiva mea era setata sa se stearga automat in momentul opririi PC-ului.problema e ca acum sunt in alta tara am alt PC si aceeasi chestie si mie tot nu vrea sa imi spuna... un raspuns careva? plzzzz

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai daca stie parola ta de messenger este simplu! Pana inchizi tu pc-ul ea salveaza conversatiile. Schimba parola si nu o sa mai afle nimic!

Schimbare parola Yahoo Messenger
Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password

Bafta!

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Daca ai varianta noua de Yahoo, inseamna ca in mail ai si rubrica ce salveaza toate convorbirile. Se numeste "Conversations". Daca iti stie parola, intra doar pe mail, chiar daca nu ai setari la mess care sa iti salveze convorbirile. Pe ea nu o intereseaza messenger-ul ci doar mail-ul tau. Intra acolo si iti vei regasi toate convorbirile. Asa procedeaza si ea. Pe viitor, dupa ce vorbesti pe mess, intra si in mail si sterge-ti inregistrarile din aceasta rubrica.

| dan11 a răspuns:

Verifica in contacte>istoria conversatiilor.

| Agnes00 a răspuns:

Poate a mers la cacealma si stie din alte surse discutiile tale tongue

| yuuki a răspuns:

Ultimul update a celor de la Yahoo este asupra mail`ului.Au bagat o noua rubrica numita "conversations".Nu are nicio treaba cu Yahoo Messenger`ul. Daca iti stie parola probabil a intrat in mail si ti-a citit conversatiile de acolo.Nu conteaza ca tu ai setat Messenger`ul sa nu`ti salveze arhiva.Ea ramane oricum automat in mail.Nu ai pc`ul virusat.Parerea mea e ori sa iti schimbi parola, ori sa ii spui prietenei tale ca te derajeaza ca iti citeste arhiva, ori sa stergi din mail toate conversatiile dupa fiecare logare pe mess.
Bafta! happy

| DENIS2COOL a răspuns:

Prietene imi pare rau sa-ti spun da prietena ta n-are incredere deloc in tine.ar trebui so rupi relatia(dupa parerea mea). problema o stiu.am patit ceva asemanator si am fost ajutat.ai un troian.troienii iti controleaza calcu.modificai parola la mess sau facti un alt cont da nu spune nimanui parola la mess

| CudiDaKid a răspuns:

E hacker laughing

| andreea2819 a răspuns:

Daca are msn 11 conversatiile se salveaza in o alta arhiva ...eu credeam ca sunt sterse si cand mi-am instalat msn 11 toate conv erau arhivate