| NickyDragutza a întrebat:

Cum activez bluetooth-ul la laptop? Ca vreau sa transfer niste melodii din laptop in telefon.

Răspuns Câştigător
| Annutsa a răspuns:

Cand ti-ai cumparat bluetooth-ul, la el ai primit si un CD. Instaleaza-l si baga bluetooth-ul in pc, acolo unde bagi si USB-ul. O sa-ti apara pe laptop in bara de start, in dreapta o iconita a bluetooth-ului. Dai click dreapta, "send a file" iar acolo te pune sa alegi numele telefonului. Scrii numele telefonului, dai next si iti alegi melodia din pc. Dai din nou next, accepti fisierul de pe telefonul mobil si astepti sa se transfere. happy

| NickyDragutza explică (pentru Annutsa):

Pai am bluetooth-ul deja in laptop instalat

| Annutsa a răspuns (pentru NickyDragutza):

Atunci fa pasii care ti-am spus. Dai click dreapta pe iconita din bara de start, si dai "send a file". Scrii numele care il ai la bluetooth-ul telefonului, dai next, alegi fisierul, dai sa-l trimita, accepti de pe telefon si astepti sa se trimita.happy

5 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

Selectezi fisierele, dai click dreapta, send to -> bluetooth device.
de acolo cred ca te descurci.

| Cosmotel a răspuns:

Nu ai niciun buton pentru bluetooth sau o combinatie de taste gen FN + F11?