| abcdefgh a întrebat:

Cum activez casuta vocala pe Vodafone? Si cum o dezactivez atunci cand nu mai vreau s-o tin.
Mesajele si apelurile nepreluate pot fi ascultate gratis sau ascultarea lor costa? Va multumesc:X

Răspuns Câştigător
| iChaz a răspuns:

Dacă dezactivezi căsuţa de mesaje, o poţi activa prin apel gratuit la *266. Tot la acest numar o activezi. Urmeaza indicatiile robotului telefonic pentru activare/dezactivare. Ascultarea mesajelor vocale in tara si/sau in afara tarii este gratuita. happy Cu placere.