| viktor7 a întrebat:

Cum activez internetul la cosmote pe un Samsung galaxy s.
Am incercat toate setarile APN disponibile dar nu functioneaza.
P.S : am internet pe cartela, am descarcat setarile pentru internet, le-am instalat dar tot nu merge.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la informatii la Cosmote si roaga-i sa-ti trimita un mesaj cu setarile. Il vei instala si si va porni automat.

| viktor7 explică (pentru Salontanul):

Pai am trimis sms si am instalat setarile si tot degeaba

| Salontanul a răspuns (pentru viktor7):

Inseamna ca ai o problema cu softul telefonului. Ce Samsung ai? Se poate instala Kies si sa face un backup al datelor pe Everdroid. Apoi poti sa faci o resoftare.