| anonim_4396 a întrebat:

Cum activez internetul pe vodafone abonament? Trebuie sa apelez vreun numar sau sa vorbesc la *222. As dori daca se poate fara sa mai sun la *222.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Şi aşă sau poţi încerca de pe My Vodafone că merge mai repede. Dacă nu ai cont fă-ti unul.Succese.

| AndrewBa a răspuns:

Salut, vorbesti cu cei de la Vodafone la departament clienti si le spui sa iti activeze wap sau 2g cum vrei tu sa ii spui, primesti un sms si restartezi telefonul.
Bafta.

| PolyM99 a răspuns (pentru AndrewBa):

La ce nr trebuie sa sune?

| Anonimuserr a răspuns:

Alt mod nu stiti? M-am saturat de *222. altcumva nu stiti?