| EllyFMS a întrebat:

Cum activez modul 3g la Samsung galaxy acehappy?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Bujoreanu_Vlad_1988 a răspuns:

Pe unul din home screen-uri, tine mai mult apasat, si selecteaza Adaugare Widget. Cauta "Power Control" - sau corespondentul in romana (habar nu am sincer), si activeaza acel Widget. Unul din butoanele de pe el este activarea modului 3G.

1 răspuns:
| torsi a răspuns:

Incearca sa tii apasat pe butonul de blocare. iti apare un "meniu" cu modul zbor, oprire, silentios si date de retea. apesi pe el sa arate ca e activat si voiala.winking (cel putin asa e la mine, galaxy gio.winking )