| ozzy1997 a întrebat:

Cum activez "usb debugging" la tableta Cosmote Urban Tab 7?

4 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Daca il ai in Romana intri in Setari, apoi cauti Optiuni dezvoltator si cand dai acolo o sa-ti apara pe undeva "Depanare USB".
Sau pentru Engleza:
Settings, apoi Developer si USB debugging.

| ozzy1997 explică:

Mentionez ca am android 4.2.2 si nu merge chestia cu setari->developer, pentru ca nu apare.am incercat chestia cu click de 7 ori pe build number si tot nu merge

| football22 a răspuns:

Intri in Setari, dai in jos pana la Developer iar apoi bifezi Usb Debugging

| football22 a răspuns:

Intri in,,Setari'', apesi pe,, Developer'', iar apoi bifezi,, Usb debugging''